Pioneer AVH-4000NEX
Om uw GPS-apparaat bij te werken: Pioneer AVH-4000NEX met de laatste update, volg de volgende instructies.
Eerst en vooral, zorg ervoor dat je het updatebestand voor uw Pioneer AVH-4000NEX apparaat, gedownload van SpeedcamUpdates.com.
Als nog niet nog het, kunt u het nu het invullen van het formulier u op deze pagina ziet.
- Alle bestanden uit het zip pakket SpeedcamUpdates. Als het bestand dat u hebt gedownload, is niet een ZIP-bestand: het bestand is al uitgepakt, en u kunt doorgaan met de volgende stap van deze installatie-instructies.
- Kopieer de uitgepakte bestanden naar een SD-kaart of USB-stick, afhankelijk van het verwijderbare apparaat in uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX toegestaan.
- Sluit het verwisselbare apparaat op het apparaat Pioneer AVH-4000NEX. (SD-kaart of USB-stick) Nu de macht op uw auto om over te schakelen op uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX. Het apparaat herkent de SD-kaart of USB-stick en zal opstarten in test-modus.
- Om te navigeren door middel van de verschillende keuzes, die je moet weten dat de volumetoetsen worden gebruikt voor verticale navigatie. Gebruik de plus-toets om omhoog gaan, de min-toets naar beneden. De knop met de naam MODE wordt gebruikt om terug te gaan. De sleutel met het vensterpictogram wordt gebruikt als sleutel invoeren. RWD en FWD sleutels zal later worden gebruikt.

- Dus, ga naar de optie File Maintenance. Meestal is de optienummer 4, anderen zou het nummer 11. Druk nu op de knop die we geïdentificeerd voordat als de enter-toets. Een nieuw menu wordt getoond.

- Selecteer nu het type verwijderbaar apparaat die u hebt ingevoegd in uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX. Als u van een SD-kaart gebruikmaakt en selecteer Media SD. Als u van een USB-stick gebruikmaakt, gebruikt u USB1 of USB2 afhankelijk van de USB-aansluiting die u gebruikt. Zodra u in de map van het verwijderbare apparaattype geselecteerd ziet u een lijst met bestanden. Meestal alleen de bestanden geïdentificeerd als snelheid camera.txt en de testmode_a.key

- Op dezelfde manier zoals we voorheen, selecteren we de snelheid camera.txt bestand. Nu, met de horizontale knoppen, RWD, FWD of richting toetsen, we de optie kopiëren. Zodra het bestand is gemarkeerd voor gekopieerd, wordt de horizontale selectie verplaatsen naar de optie "ENTER". Met het plusteken (+) knop, verplaatsen de selector totdat het bestand geïdentificeerd met twee punten (.) is geselecteerd. Voer vervolgens in deze map met behulp van onze gedefinieerde enter-knop. Op dezelfde manier als u voorheen. Deze keuze betekent zul je terug naar de bovenliggende map. We nu op zoek bent naar de map EXTDATA, die afhankelijk van het model van uw apparaat zal worden gevestigd in de "Storage SD"-map of in de map "Linux Root". Door de manier waarop de map "Storage SD" Selecteer en voer op het.

- Nu, heb je selecteert u de map die is aangeduid als "EXTDATA"

- Selecteer nu de map iGO.

- Tot slot Selecteer de map met de naam geïdentificeerd als 'content'. Als u bent in deze map kunnen zien van een map met de naam geïdentificeerd als "speedcam", vervolgens moet u doen dezelfde procedure dan vóór. Selecteer de map die is aangemerkt als "speedcam" en enter in het door dit te doen klik op de knop enter. Als, integendeel, u niet ziet deze map geïdentificeerd met de naam "speedcam", of misschien u zien andere soortgelijke bestandsnamen, gewoon blijven daar en ga naar de volgende stap om onze nieuwe bestand te kopiëren.


- Nu, in die map, waarschijnlijk ziet u enkele bestanden, afhankelijk van als je deed deze procedure andere tijden. Nu heb je de bestanden met de extensie spdu of spdb vervat in die map verwijderen. Wanneer u hebt de bestanden verwijderd alsof er een, kunt u doorgaan met de volgende stap. Met weer de RWD en FWD toetsen, selecteer de optie "plakken". Met deze optie wordt de snelheid camera.txt bestand gekopieerd naar deze map.

- Nu moet u uw SD-kaart of USB-stick verwijderen uit uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX. Macht van de motor, uit uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX te schakelen. Schakel nu de motor weer aan de macht van uw apparaat Pioneer AVH-4000NEX. De test-modus zal niet schoen opwaarts omdat verwijderbaar apparaat is verwijderd. Nu is de snelheid camera.txt bestand gelezen door het systeem en geïmporteerd in de kaart.
- De waakzame optie is meestal uitgeschakeld. Ga naar uw Navigator, ga naar Menu, opties, waarschuwingen, waarschuwingen voor punten en activeren. Dat is alles.



Als u niet opgeven kunt in "TESTÂ" gebruikend ingebouwde programmatuur 1.07 of hoger, zult u moeten installeren firmware 1.04. De fabrikant heeft "Testâ" in de firmwareversie hierboven 1.04 verwijderd. U moet het installeren van de firmwareversie 1.04. U kunt het downloaden van Old Pioneer Firmwares Website . Wanneer de installatie van firmware 1.04 voltooid is, kunt u doorgaan met het kopiëren van de bestanden. Wanneer u klaar bent om de bestanden te kopiëren kunt u upgraden opnieuw naar de nieuwste firmware als u wilt.
Vergeet niet dat u vrij uw download kunt aanpassen. Krijg toegang tot het Configuratiescherm van de klant en de customization tool gebruiken om een aangepaste snelheid camera database volgens uw behoeften. Als uw apparaat niet ongevoelig zijn voor de grootte van de nieuwe update, zal u dit hulpprogramma nodig hebben. U kunt toevoegen en verwijderen van gegevens van de camera van de snelheid van landen naar uw huidige setup.
Pioneer AVH-4000NEX Informatie over Flitspaalupdates
De Pioneer AVH-4000NEX biedt uitgebreide kaartdekking, waardoor gebruikers toegang hebben tot gedetailleerde navigatie in verschillende regio's. Regelmatige updates van de kaartdatabase zijn cruciaal voor het behouden van nauwkeurige route- en verkeersinformatie. Deze updates kunnen de prestaties van het apparaat verbeteren door de nieuwste wegwijzigingen, nieuwe bezienswaardigheden en bijgewerkte verkeersregels op te nemen. Gebruikers dienen regelmatig te controleren op kaartupdates om ervoor te zorgen dat ze navigeren met de meest actuele informatie, wat de algehele navigatie-ervaring aanzienlijk kan verbeteren.
Het bijwerken van de kaarten op de Pioneer AVH-4000NEX omvat een eenvoudig installatieproces via USB of SD-kaart. Gebruikers kunnen de nieuwste kaartupdates downloaden van de Pioneer-website naar een USB-stick of SD-kaart. Zodra de updates zijn gedownload, steekt u eenvoudig de USB-stick of SD-kaart in het apparaat en volgt u de instructies op het scherm om de installatie te voltooien. Deze methode maakt gemakkelijke en efficiënte updates mogelijk, zodat het navigatiesysteem up-to-date blijft zonder ingewikkelde procedures.
De routebegeleidingsfunctie van de Pioneer AVH-4000NEX biedt duidelijke en precieze aanwijzingen, wat de navigatie-ervaring verbetert. Gebruikers kunnen tijdige spraakmeldingen en visuele aanwijzingen verwachten die helpen bij het volgen van de aanbevolen routes. Daarnaast kan het apparaat gebruikers waarschuwen voor locaties van flitspalen, wat veiliger rijgedrag bevordert. Deze functie is vooral nuttig om mogelijke boetes te vermijden en te zorgen voor naleving van snelheidslimieten, waardoor de AVH-4000NEX een praktische keuze is voor wie navigatienauwkeurigheid en veiligheid belangrijk vindt.
Op zoek naar extra GPS-update-informatie en compatibele navigatiesystemen?
GPS Update- en Installatiehandleiding